5 kassitoitu, mida uuel aastal kindlasti ära proovida!

Käes on uusaasta, mis toob endaga uued tuuled. Seda ka loomade jaoks - 2019. aastal kutsuksime ülesse kõiki natukene kriitilisema pilguga vaatamaks, et kuidas ja mida meie loomad söövad.

Selle jaoks panime kokku väikese nimekirja kassitoitudest, mida meie soovitaksime kindlasti proovida. Kas siis huvitava maitse või super tervislike koostisainete sisalduse tõttu.

Loodetavasti leiate viise, kuidas oma kassi toidulauda mitmekülgsemaks muuta.

1. Webbox Lick-e-Lix kassijogurt

Pehme, jogurtilaadse tekstuuriga ainulaadne kassimaius on üks põnevamaid kassimaiuseid, mis on hetkel saadaval. Kas olete tähele pannud, et kass limpsib enne konservi söömist kõik vedeliku konservi ümbert? See maius sobib ideaalselt kassidele, kellele meeldivad hästi vedelikurikkad toidud.

Pange maiust kas eraldi kaussi või valage tema lemmiktoidu juurde! Koostises ei ole lisatud suhkurt, tehislikke värvaineid, maitseaineid või säilitusaineid. Väga naturaalne, teraviljavaba ja maitsev toode!

Anda kassile maiusena, jälgides, et järgmine toidukord oleks sellevõrra vähem toitu. See väldib kassi ülesöömist.

2. Thrive Kana krõbinad

Jätkuvalt üks populaarsemaid tooteid Nurreni e-poes. Aga see ei ole ainus põhjus, miks seda kassitoitu proovida.

Peamine põhjus seda krõbinat enda kassi peal proovida on see, et tegemist on siiani ühe kõige kõrgema lihasisaldusega kuivtoiduga mis üldse kuskilt saadaval. Teadagi on kõrge lihasisaldus ja teraviljavaba koostis kaks väga olulist kvaliteedi näitajat kassitoitude hulgas. Selles kuivtoidus on hämmastavad 90% kanaliha! Võrdluseks on kõige kõrgema lihasisaldusega kassitoit väljaspool Nurreni e-poodi Hills Science Plan kanaliha kassitoit, mis suudab välja panna kõigest 58% lihasisaldust.

Eestis müügilolevate kanaliha maitsega kuivtoitude lihaprotsendi võrdluseks :
1. Thrive Kana / Kana & Kalkun : 90%
2. AATU Kanaliha : 85%
3. Applaws Kanaliha : 80%
4. Lily's Kitchen Kanaliha : 74%
5. Hills Science Plan täissööt kana : 58%

Thrive on suutnud peaaegu võimatut ka teisel rindel - nimelt olgugi, et nende toidud on ülikvaliteetsed ja kassidele head, siis on nad suutnud hindasid üsnagi madalal hoida. See teeb sellise tootja toitude ostmise kättesaadavaks ka neile loomaomanikele, kellel ei pruugi olla nii palju vabu vahendeid, mida oma kassi peale kulutada.

3. Applaws 100% kalafilee maiused

Mis on märkimisväärne nende maiuste juures on see, et tegemist on täiesti naturaalse kalafileega. Täpselt see sama mis hommikuti võileiva peale käib, ainult et kassitoiduna! 

Hämmastav ongi selle maiuse lihtsus ja sellest tingituna ka kvaliteet. Kuna tegemist on kalafileega, ei ole siin millegi taha peitu pugeda. Lisatud ei ole ühtegi ebavajalikku lisandit. Puhas kala!

Saadaval kahes maitses : Lõhefilee, Tuunikala filee.


4. AATU konservid

Mis teeb AATU tooted eriliseks on see, et peale kõrgele lihasisaldusele keskenduvad nad ka toitumisele läbi naturaalsete lisandite. Nende 8-puuvilja, aedvilja ja ürtide segu on äärmiselt omapärane lähenemine kassitoitude hulgas. 

Sellist toitainete kombinatsiooni ei ole üheski teises kassitoidus. Neid koostisaineid lisatakse tavaliselt toidulisanditena ning ekstraktidena. Mitte toorainena ja puhtal kujul nagu seda teeb AATU. Selline tootmisviis on kallis ja kulukas, kuid kui soovite pakkuda oma kassile ainult parimat, siis AATU on kindlasti premiumklassi kassitoitude koorekiht.

AATU 8-superkoostisaine nimekiri sisaldab :  Bataat, Porgand, Herned, Õun, Lutsern, Kikerherned, Tomat, Tapioka, Pirn, Jõhvikas, Ameerika Mustikas, Põldmari, Apelsin, Euroopa Mustikas, Pohl, Glükosamiin, Kondroitiin, Petersell, Piparmünt, Spirulina, Merevetikad, Pune, Salvei, Majoraan, Tüümian, Kummel, Kibuvits, Tääkliilia, Sigur, Aniis, Ohakas, Saialill, Lambalääts, Kaneel

Lisaks kõigele pakuvad AATU konservid ka kõrget lihaprotsenti - 97% liha.

5. Thrive külmkuivatatud maiused

Thrive on sellesse nimekirja jõudnud kahe erineva tootega. Teine toode, mida välja tooksime on nende külmkuivatatud liha/kala maiused, mis on jällegi väga omapärane toode Eesti turul.

Erinevad tootjad on hakanud liikuma maiuste naturaalsuse poole ja Thrive on leidnud unikaalse lähenemisviisi. Värske liha või kala külmkuivatatakse eripärast tehnoloogiat kasutades ning see säilitab selle liha filee kõik toitumisalase väärtuse. Selline kuiv snäkk on kasside jaoks peaaegu vastupandamatu ning tõenäoliselt kõige tervislikum maiuse variant, mis kusagil leida.

Nagu Thrivele kohane siis jällegi - teraviljavaba, ei ole lisatud tehislikke maitseaineid, värvaineid ja säilitusaineid. Väga puhas ja hea toode. Soovitame kindlasti proovida!

Kokkuvõtteks võikski öelda, et Nurreni lehel leiab iga üks endale midagi põnevat. Kui soovite meiepoolseid soovitusi saada siis võtke meiega ühendust ja leiame Teile just sobivad tooted.

Kommentaarid

Email again:

Eelmine

Suur Nurreni toitmisjuhend kassidele

Järgmine

Kassid ja kuumus

Jaga seda artiklit