Nurren OÜ taga on väike Tartus asuv meeskond, kes on loomatoodete müügi maastikul täiesti uued tegijad. Varasemad klienditeeninduse spetsialistid on võtnud endale missiooniks tuua Eesti turule kvaliteetseid kassitoite ja -tooteid. Meie eesmärgiks on pakkuda kassitoite mis vastavad meie kõrgele standardile, ehk tootjad kes toodavad tooteid mis :

  • On suurel osal teraviljavabad
  • Ei sisalda ebatervislikke täiteaineid
  • Sisaldavad vastaval määral kassile hädavajalikke aminohappeid
  • Ei ole kõrge rasvasisaldusega
  • On valmistatud jätkusuutlikest allikatest tarnitud koostisainetega
  • On tugeva teadusliku põhjaga, ehk tootja omab oma toodete sisalduse kohta head ülevaadet

Teiseks suureks eesmärgiks on teha loomatoidu ja -tarvete tellimine inimeste jaoks võimalikult lihtsaks. Oleme üks esimesi ainult e-kaubandusele keskenduv loomatoidu müüjatest Eestis. Oma kogemusest saame öelda, et internetist tellimine on palju mugavam ja lihtsam viis oma ostusid teha.

Peale selle, et ostud oleksid mugavad tunneme, et ka paki komplekteerimine ja pakkimine on oluline osa meie eesmärkidest. Kvaliteetsed pakendid, korralik pakkimine ja tihe koostöö meie kulleritega tagab selle, et Teie ostetud tooted jõuavad kohale vigastusteta ja kiirelt.

Tartu siseselt oleme otsustanud pakid ise kohale toimetada – väljaspool Tartut kasutame meie koostööpartnereid kullerfirmadest või pakiautomaatidest. Tahame olla keegi, kelle peale saab loota.

 Tutvuge ka meie müügi- ja üldtingimustega.


Nurren OÜ on Teie kassi toidu partner!

 

MTÜ Saaremaa Lemmikloomade Turvakodu

Teine MTÜ keda tutvustame on MTÜ Saaremaa Lemmikloomade Turvakodu
koduleht on: 
http://saareloomad.ee/

FB leht:  https://www.facebook.com/saareloomad

"MTÜ Saaremaa Lemmikloomade Turvakodu on tegutsenud alates 2005. aastast ning proovib vähendada kodutute loomade hulka, otsides neile uusi kodusid. Esialgu hoiti loomakesi vabatahtlike kodudes, kuid alates 2013. aastast on Turvakodu käsutuses ka varjupaigale sobivad ruumid, kus praegusel hetkel resideeruvad enam kui pooled meie hoole all olevatest loomadest.

 Varjupaiga eesmärgiks on aidata väärkoheldud, hüljatud ja kadunud loomi, andes neile turvalise ajutise varjupaiga ja aidates neil leida uue kodu. Kõik varjupaiga loomad saavad täieliku arstiabi – nad steriliseeritakse, vaktsineeritakse ja tehakse parasiiditõrjet. MTÜ toetab ka kogu ühiskonnas loomade heaolu arendamist ning teeb kõik endast sõltuva loomadega seonduvate murede lahendamiseks."