Käsitöö mänguasjad, pesad ja magamisalused kassidele.

Nurren on jõudsasti kasvanud ja arenenud. Meil on hea meel, et oleme saanud olla usaldusväärne kassitoidu edasimüüja väga paljudele toredatele klientidele. Nurren on alati tahtnud olla koht, kust ostes tead, et saad ainult parimat.

Aeg on paras, et Nurren alustaks järgmist sammu oma teekonnal. Oleme usinasti otsinud ja suhelnud erinevate käsitöölastega, kes on meie jaoks valmistanud esimese partii erinevaid mänguasju ja pesasid. Nad on nüüd kohal.


Miks käsitöö?

Meie arvame Nurrenis, et supermarketites ja masstoodanguna valmistatud mänguasjadel ei ole südant, neis ei ole sellist hoolt ja armastust, mida üks käsitöölane oma valmistatud asjadesse paneb. Seetõttu otsustasime, et me tahaksime olla esimesed Eesti edasimüüjad, kes hakkavad pakkuma ainult Eestis ja käsitööna valmistatud mänguasju, leboaluseid, pesasid ja tulevikus ka kratsipuid/ronimispuid.

See on väga hea võimalus ühendada kassiomanik, kes tahaks oma kassile midagi erilist/omapärast ning käsitöölane, kelle tore looming saaks ühe rõõmsa karvapalli igapäevase elu osaks.

Ja seda kõike tehes jälgime, et käsitöölane saaks oma töö eest väärika tasu. See tähendab, et Nurren on valmis maksma palju kõrgemat sisseostu hinda kui mujal poodides. Seda selleks, et käsitöö tegija tunneks, et tema tööd hinnatakse ning on valmis oma aega edaspidigi pühendama.

See tähendab, et meie poodi müügile ilmuvad tooted ei hakka hinna poolest konkureerima masstootmises olevate mänguasjade ja muude tarvetega. Käsitöö on väärtuslik ning asi peab olema aus! Aga selle eest oleme valinud välja kvaliteetsed tooted, mida oma poodi müüki panna ning teeme omalt poolt kõik võimaliku, et makstud toode vastaks Teie ootustele!

Meie fookuses hakkavad olema käsitöölased isikuliselt, ehk meie oleme kõigest platvorm, läbi mille saab üks käsitöölane rohkem tähelepanu. Selle tõttu näete iga toote juures kõigepealt käsitöölase nime ja päritolu. Kui Teile meeldib mingi konkreetse käsitöölase toodang kirjutage meile ja loodetavasti suurendame valikut! Sõna levitamine

Siinkohal tahaks teha ka üleskutse – kui teete ise või teate kedagi, kes oleks nõus tegema käsitöömänguasju Nurreni jaoks, siis võtke meiega ühendust! Vestleme ja arutame, kuidas ja mida müüki panna ning loodetavasti saate olla varsti meie järgmine koostööpartner!

Väga tore oleks infot ka jagada, kuna suurem mänguasjade, pesade ja muude tarvikute valik tuleb kõigile kasuks ja ehk satute ükspäev just sellise toote peale, mis saabki lõpuks Teie omaks.


Jaga sotsiaalmeedias:
Eelmine
Koostöö varjupaikade ja MTÜ-dega
Järgmine
Isane Hoiukodu

Vastused puuduvad

Email again: