Nurreni (e-) pood lõpetab tegevuse, jätkab kassihoiuga Tartus.

Hei, mu lemmikud inimesed, püsikad, jälgijad, toetajad.

Neid ridu on mul väga raske kirja panna, olen selle mõttega juba kuid kimpus ning mõelnud mismoodi oleks parem seda uudist jagada. Kindlasti tihedamad tellijad/poe külastajad on märganud et mu poe valik pole enam nii suur ja natuke nagu tühi.

Nähes kui raske on olla väike ettevõtja pean ülima kurbusega andma siiski lõpuks teada, et Nurren lõpetab e-poe-ja ning ka füüsilise poega tegevuse.

See tähendab, et enam uut kaupa peale ei tule. See kaup mis on sees, seda üritame realiseerida kuni kõik asjad lõpuks otsa saavad.  Siinkohal ka üleskutse, et kui on soovi mind veel viimast korda toetada/aidata siis järgnevate kuude jooksul on paljud tooted väga heade hindadega ning osta endale suurem varu või anneta näiteks mõnele loomadega tegelevale MTÜ-le, kes oleks varude üle väga tänulik.

/pood

Aga miks siis ometi?
Kõigepealt olen väga tänulik südamepõhjani kõikidele esimestele klientidele, kes on siiani minuga ja kõik uued kes on aastate jooksul tulnud mu juurde. Ma olen tänulik kõikidele MTÜ’dele kes tegid minusuguse pisikese tegijaga koostööd. Minu head koostööpartnerid. Ja otseloomulikult minu inimesed kes aitasid mul selle kõigega alustada ja on olnud toeks terve mu tegevuse aja.

Aga, kuna aeg on juba nii kaugele jõudnud omadega, siis tunnen, et see samm on vaja teha. Olen tegelenud edasi-müügiga pea 6 aastat juba, peab tõdema, et Eestis kahjuks on iseseisva jaemüügi väikeettevõtja elu lihtsalt liiga raske – väga kurb! Ma olen teinud oma lemmik tööd, tööd mis puudutab kasside ja hilisematel aastatel ka koerte toodete müümist Teile, aga ka elu vajab elamist ning arved tasumist.

Tõusvad kulud, sisseostuhindade tõus, tulude vähenemine, maksutõusud ja väsimus nende kuludega maadlemisega on võtnud ja vähe tagasi andnud. Kuskilt tuleb piir tõmmata ja aru saada, et see ei ole jätkusuutlik.

Mul on hea meel, et oleme suutnud hoida oma esialgset missiooni ja pakkuda loomatoite mis kõik on ainult teravilja vabad, rohke lihasisaldusega, ei sisalda ebavajalikke täiteaineid. Lisaks suutsime nii mõnelegi kassile pakkuda kõige erakordsemad kästiööna valmistatud  IIRÖÖ pesad, ja paljude lemmikud EMPS Ussikesed. Olen jäänud oma arvamusele, et lemmikule tuleks anda vaid kvaliteetset sööki. Pole kordagi mõelnud, et võiks oma sortimenti võtta mõne soodsama ‘’rämpstoidu’’ laadse loomatoidu ainult, et massi sulanduda.

Mis saab edasi?
Nurren ettevõtmisena ei kao otseselt kuskile. Tartu inimestele loodetavasti hea uudis – jätkan ma kassihoiuga Tartus. Mõtlesin ka sel teemal väga-väga pikalt, et kuidas ma lõpetan Nurreniga, kui see on mulle nii südamelähedane, minu töö ja vaev. Seega siis saigi otsus tehtud, et Nurren jätkab edasi vaid kassihoiuteenusega.

Veelkord tahan tänada kõiki, kes on aidanud kaasa minu unistusele – omada kassiteemalist (e-) poodi ja edaspidi saate oma loomad enda äraviibimisel jätta minu hoolde.

PS! Ilmselt ebatõenäoline, aga kui keegi peaks tundma huvi osta tervet e-poe inventari koos riiulite, kassasüsteemide, pakendite ja kõige muu vajalikuga mida juba 6 aastat ehitanud olen siis oleksin avatud pakkumisele.


Kommentaarid 1

Ene 5. aprill 2024
Heipsa. Mis hinnast käib jutt, kui yle võtta? Tervitusega Ene
Email again:

Eelmine

MTÜ Kassiabi

Järgmine

Jaga seda artiklit