Lily's Kitcheni kvaliteetsed kassitoidud

Lily's Kitchen on uus hitt Eesti loomatoodete turul! Premiumklassi kuuluv kvaliteettoodete sari on paljude loomaomanike lemmik. Värviliste pakendite järgi ära tuntav tootja on palju suurema taustaga kui esialgu tundub. Vaatame lähemalt, mis teeb Lily's Kitchenist selle mis ta on.

"Tahame teha õiget asja! Tahame võtta vastutust ja kohustust, et tuua muutusi - see on meie ettevõtte eesmärk." - Henrietta, Lily's Kitcheni asutaja ja Lily perenaine.

Lily's Kitchen lugu

Lily on üks armas borderterrier kellel tekkis oma nooruses nahaärrituse haigus. Tema omanik, Henrietta, võttis endale eesmärgiks oma koer uuesti täie tervise juurde saada. Suureks osaks paranemisel oli kvaliteetne ja asjatundlikult valmistatud kodune toit. Peale seda, kui Lily oli juba tervemaks saanud nägi Henrietta, et millistest koostisainetest on poes müüdavad loomatoidud valmistatud. See ei olnud üldse mitte hea.

Et mitte jätta oma armsa lemmiklooma tervis kellegi teise kätte, kes tema tervisest ei hooli - tuli luua uus loomatoidu tootja. Nii loodi Lily's Kitchen. Koostöös veterinaaride, toitumisspetsialistide ja farmeritega loodi väga erilised retseptid, kus kasutatakse ainult täisväärtuslikke koostisaineid ilma vastikute ja kehvade lisanditeta. Toit, mida Lily ja tema teisedki karvased sõbrad saaksid muretult nautida!Lily's Kitchen väärtused

Lily's Kitcheni uskumused on väga sarnased Nurreni omadele. Kvaliteetsed, loomadele tervislikud toidud, ilusad ja hästiläbimõeldud pakendid ja armastus meie lemmikute vastu.

Lily's Kitchen ütleb oma kodulehel : "Me oleme äärmiselt kirglikud meie koduloomade tervise ja heaolu parandamise teemal. Võiks isegi öelda, et oleme missioonil, et muuta tervet süsteemi, kuidas meie lemmikud söövad. Eesmärgiks on liikuda kaugemale tugevalt töödeldud ja tundmatuseni muudetud toiduainetest - lähemale dieedile, mis on täis päriselt toitvaid ja tervislikke toiduaineid."

Selline missioonitunne on kiiduväärt, kuna see tähendab üldisele meelsusele vastupidist lähenemist. Paljud tootjad rõhuvad just odavale hinnapoliitikale ning kahjuks ainult parimaid koostisaineid sisaldav Lily's Kitchen ei saa endale seda lubada. Seega on Lily's Kitchen üks kallimaid valikuid kuid samas ka üks kvaliteetsemaid.

Lily's Kitchen kassitoidud

Nurren müüb ainult Lily's kitchen kassitoite. Need toidud on alati teraviljavabad, sisaldavad ainult päris koostisaineid, ei sisalda ebatervislikke täiteaineid ning on valmistatud keskkonnasõbralikult. Kassitoitude valmistamisel on Lily's Kitchen pannud täpselt samapalju hoolt kui oma koeratoitudesse.

Kuivtoidud

Ühed suurima lihasisaldusega kuivtoidud, mis on saadaval. Ülikvaliteetsed ja rämpsuvabad. Tänu kõrgele lihasisaldusega sööb kass neid krõbinaid vähem. See tähendab, et krõbinapakist jätkub kauemaks kui arvate!

Konservid

LK konservid on headust täis! Kõrge lihasisaldus ning lisatud vitamiinid ja kelaatmineraalid aitavad kassil hoida ilusat karvkatet ja korras seedimist!

Maiused

Kasside jaoks vastupandamatud maiused mugavas taassuletavas pakendis. Südamekujulised maiused on kasside lemmikud! Peale selle on nad ka tervisliku koostisega, sisaldades tauriini ja vajalikke rasvhappeid

Kokkuvõtteks

Lily's Kitchen on Suurbritannia üks hinnatumaid loomatoidu tootjaid ja on selgelt näha, miks see nii on. Nad pühenduvad ainult parimale. Nad toodavad oma tooteid pidades silmas keskkonnasõbralikkust ja jätkusuutlikust. Oma püüdluste märgiks on nad auhinnatud ettevõte, kelle mainet toetavad erinevad eetilisuse organisatsioonid.Proovige Lily's Kitcheni tooteid ja näete kindlasti, kuidas Teie kiisule see hea on!

Jaga artiklit:
Eelmine
Teraviljavabad kassitoidud - miks neid valida?
Järgmine
Suur Nurreni toitmisjuhend kassidele

Vastused puuduvad

Email again: