Nurren OÜ tutvustab turule esimesena Eestis  Thrive kaubamärki

Välismaal tuntust kogunud loomatoidu bränd, mida siiani Eestis saadaval ei olnud on nüüdseks meieni jõudnud. Nurren on esimene edasimüüja Eestis, kes hakkab Thrive tooteid pakkuma. Kes on Thrive ja mille poolest nad erinevad?

Thrive Pet Foods


Thrive (PetProject Ltd) on UK ettevõte, kes sai alguse aastal 2000. Sinnani pikalt toidutootmises töötanud spetsialistid nägid, et nende oskused ja teadmised saaks rakendust loomatoidu tootmises. See oli aeg, millal loomatoidu kohta ei olnud palju infot ja turgu domineerisid mass-tootjad, kes väga palju loomade tervisest ja toidu kvaliteedist ei hoolinud. Thrive võttis endale eesmärgiks teha kõike paremini.

18 aastaga on Thrive kasvanud suurfirmaks, mis müüb oma tooteid 18 erinevasse riiki ja on väärtusega 15 miljonit naela. 

Thrive Pet Foods visioon

"Paljud loomatoidu tootjad on tegelikult sisult reklaamifirmad, mitte toidutootjad - meie seda EI OLE! Me ei asutanud Thrive brändi selleks, et see üles ehitada ja maha müüa nagu paljud meie olukorras. Me kavatseme olla siin veel pikalt ja selle tõttu on väga oluline, et jääme oma uskumustele kindlaks" ütleb Thrive oma kodulehel.

Neil on välja kujunenud ka sloogan "0% nonsense!" mis tähendabki seda meelsust, mis on niivõrd levinud ülejäänud loomatoidu tööstuses - aetakse hästi palju jama samas tooted ise on loomade jaoks kehvad. Thrive ei aja mingit jama. Thrive on oma klientide vastu aus!

Thrive on leidnud tehnoloogia, kuidas hautada ainult kõige paremat toorainet selliselt, et säilitada kõik oluline ja vajalik loomale. Kasutades tänapäevaseid tehnoloogiaid ja kõrgkvaliteetseid koostisosi tähendab kahjuks seda, et Thrive ei ole ja ei saa kunagi olema kõige soodsam loomatoit riiulil. "Päris söök ei ole kunagi odav" ütleb Thrive. Aga hind on miski, mis nende suunda ei määra. Nende suunda määrab vääramatu pühendumus kvaliteedile!

Thrive tootevalik

Thrive kasside kuivtoit PremiumPlus sisaldab tõenäoliselt kõige suurema protsendi liha terves maailmas! 90% lihasisaldus nende Kanakrõbinate tootel on terves tööstuses ennenägematu saavutus.
Thrive konservid Complete on väikeste partiide kaupa valmistatud ja väljastatud - ainult selleks, et tagada kvaliteet! Thrive konservid võib arvestada kui kasside täissöödaks, ehk konservis sisaldub kõik vajalik, et katta kõik kassi toitumisalased vajadused.
Thrive maiused 100% on uskumatu hitt üle terve maailma! Thrive maiused on valmistatud ainult lihast või kalast - 100% liha või kala. Thrive kasutab külmkuivatus tehnoloogiat, mis aitab säilitada enamus toitained. Maiused ei sisalda nisu, gluteeni, ei sisalda lisatud värvaineid, suhkruid või säilitusaineid. Thrive maiused on Inglismaa amazon.co.uk ühed kõrgemalt hinnatud ja populaarsemad müügiartiklid.

Eelmine
10 Kassitoiduga seotud müüti, mis ei pruugi tõele vastata!
Järgmine
Teraviljavabad kassitoidud - miks neid valida?

Vastused puuduvad

Email again: