Uus tootja Nurreni e-poes!

Nurrenil on äärmiselt hea meel tervitada üle pika aja oma tootevalikusse täiesti uut tootjat.

Selleks on Itaalia päritolu kvaliteet loomatootja Almo Nature.


Kes on Almo Nature?

Almo Nature loodi 2000 aastal Itaalias Pier Giovanni Capellino poolt eesmärgiga pakkuda uut tüüpi kvaliteeti loomatoidu maastikul. Oleme ka varasemalt maininud mõne tootja või toote tutvustamisel, et tootja kasutab „Human Food Grade“ (HFC) – „Inimtarbimiseks kõlbulikest koostisainetest“ retsepti. Almo nature oli omal ajal 2000-ndate alguses üks selle tootmissuuna teerajajatest.

Hilisemalt tulid teisedki premium-taseme tootjad järgi, aga Almo Nature on selles suhtes kindel pioneer. Seda suuresti tänu oma ettevõtte juhi pingutustele ning kõikumatule eesmärgile pakkuda meie armsatele koduloomadele ainult kõige naturaalsemat ja parimat toitu.

„Almo Nature eesmärk on alati olnud see, et parandada meie loomadest kaaslaste toidulauda. Võlgnen kogu au oma loomadele – kassid Chocolat, Shabbat. Koerad Shang, Yanga ja Haiku. Ühtlasi ka nende loomaarste, kes selle kõik võimalikuks tegid.“ Räägib Almo Nature looja Pier Giovanni.

Foundazione Capellino

Aastal 2018 võttis Almo Nature omanik vastu suure otsuse ning otsustas, et 100% ettevõtte kasumist investeeritakse edaspidi Capellino Foundation heategevusorganisatsioonile, mis töötab erinevate heategevusprojektidega, sh ka kodutute loomade aitamisega. See on olnud esmakordne sedasorti lahendus ning tekitas esialgu palju probleeme juriidilisest vaatepunktist. 

Õnneks said need lahendatud ning alates juunikuu 2019 on Almo Nature ametlikult seotud Capellino heategevusfondiga ning omamoodi võib öelda, et tegemist on esimese lemmikloomade poolt omatud ettevõttega, kuna ettevõte tegutseb nüüdseks puhtalt sellel eesmärgil, et teenida võimalikult palju loomade heategevuseks kogutavat kapitali. Igati üllas ja äge ettevõtmine!

Miks valida Almo Nature?

Nurren on välja valinud Almo Nature kõige puhtamad ja jätkusuutlikult valmistatud tooted. Almo Nature tootevalik on üsnagi suur ning mitmekülgne. Selleks, et Nurren saaks jääda ka truuks oma enda uskumustele seoses kvaliteetse ja teraviljavaba toidu müümisega, siis valisime välja Almo Nature tootesarjad : 

Bio Organic jätkusuutlikest allikatest tarnitud koostisainetega teraviljavabad konservid.

HFC tootmistunnusega Jelly ja Natural teraviljavabad konservid ning liharikkad Almo Nature miniampsu maiused. Kindlasti on plaan ka lähiajal tootevalikut suurendada.

Almo Nature viimase aja üks hitt-toodetest - naturaalsetest taimekiududest formuleeritud kassiliiv. Väga põnev toode!

Oma iseloomult kassitoitude formuleerimisel on Almo Nature sarnane meie teistele tootjatele nagu näiteks Applaws või Thrive. Toitude retseptides on oluline :

  •     Kõrge lihasisaldus, ei ole lisatud ebavajalikke täiteaineid või lisaaineid
  •    GMO-vabad ja naturaalselt kasvatatud koostisained
  •    Jätkusuutlikutest allikatest tarnitud liha/kala tagab tootmisel võimalikult väikese keskkonnajalajälje.
  •    Gluteeni ja sh teraviljavabad retseptid seal, kus võimalik.

Erilisena Almo Nature puhul on nende eriline tähelepanu selleks, et pakkuda kassitoite, mis on valmistatud inimtarbimiseks kõlbulikest koostisainetest (HFC) ning nende äärmiselt suur panus heategevusse.

Meie igatahes soovitame soojalt seda tootjat proovida!


Kui sul on seoses Almo Nature tootevalikuga küsimusi, siis kirjuta meile! :)
Email again:
Eelmine
Kassitoidu koostisained - kuidas neid lugeda?
Järgmine
Nurreni Jõulutooted 2023

Vastused puuduvad

Email again: