Privaatsus

Nurren peab oma klientide privaatsust äärmiselt oluliseks. Selle tõttu tunneme, et soovime informeerida oma kliente täpselt sellest, mida ja kuidas nende infot kasutatakse.

Kasutades meie kodulehte nurren.ee arvestame me sellega, et nõustute meie privaatsuspoliitikaga kuni selle vastu esitatava avalduse või nõudeni.

Millisieid (isiku)andmeid meie e-pood kogub?

Esmalt, kui e-poodi sisenete kogub Teie valitud brauser tõenäoliselt Teie asukoha kohta infot. See info edastatakse seejärel meie kodulehe haldajale, kes selle info põhjal valib sobiva keele (Eesti vs välismaa ühendused). Peale selle kogub meie kodulehe haldaja statistikat, mille kohta Nurren saab aruande, et mitu külastajat meil käib ja mis piirkonnast ühendused tulevad.

E-poes ringi sirvides kogutakse andmeid, et millised lehed Teid kõige rohkem huvitavad ja selle põhjal näeme kui edukad on meie blogi postitused või kindlad tooted. Neid andmeid kasutab ainult Nurren oma enda statistika jaoks. Neid andmeid me ei jaga kolmandate osapooltega.

Siiani on kõik kogutud andmed anonüümsed ning pole seotud ühegi kindla arvuti, seadme, kasutaja või isikuga.

Kui satute mõne meie blogipostituse juurde, kus on ka kommenteerimise võimalus, palutakse Teil sisestada e-maili aadress ja nimi. See info on selleks, et saaksime Teiega vajadusel ühendust võtta, kui kommentaari sisu seda eeldab.

Kui olete valinud meie poest sobiva(d) toote(d), suunatakse Teid ostu vormistama, mille jooksul palutakse Teil sisestada :
  • E-maili aadress
  • Kontaktisiku nimi
  • Ettevõtte nimi (kui kohaldub)
  • Aadress, kuhu pakk tuuakse
  • Kontakttelefoni number

Kuidas Nurren neid andmeid kasutab?

Ostu vormistamisel küsitud isikuandmed on ainult kohaletoomise korraldamiseks ja arvete edastamiseks. Neid andmeid kasutab Nurren ainult vajaminevas ulatuses edastades teistele osapooltele ainult seda infot, mis on vajalik kohaletoimetamise edukaks läbiviimiseks ning arvete tasumiseks. Kõik meie koostööpartnerid, kellega seda infot jagame on enda poolt kinnitanud isikuandmete hoolikat käsitlemist ning on usaldusväärsed ettevõtted. Peamised sellised partnerid on kullerfirmad ja makseid läbiviivad üksused.

Nurren ei saada oma klientidele uudiseid või eripakkumisi e-maili peale ega kasuta nende isikuandmeid muul sarnasel kommertslikul huvil.

Andmete kaitse

Nurren kasutab oma e-poes turvalisussertifikaate, mis tagavad ostude tegemiseks kasutatavate andmete turvalisuse.

Nurren säilitab saadud andmeid Eesti Vabariigi seadustest tulenevaks ajaks, kui need on seotud konkreetse ostu või müügiarvega. Ülejäänud andmed (ka isikustamata) säilitatakse e-poe kodulehel tähtajatult.

Nurren teeb koostöös kodulehe haldajaga kõik endast oleneva administratiivses, infotehnoloogilises ja füüsilises mõttes, et kaitsta kõiki (isiku)andmeid mida koduleht kogub. 

Probleemid ja ettepanekud

Kui Teil on seoses isikuandmete kogumisega või privaatsusega tekkinud küsimusi või probleeme soovime, et võtaksite ühendust klienditoega e-mailil nurrenfoods@gmail.com või mobiiltelefoni numbril +372 5347 1151.

Nurren jätab endale õiguse teha privaatsuspoliitikas muudatusi teatades sellest oma kodulehel võimalikult selgelt ja läbinähtavalt.


Järgmine
Tellimine ja kohaletoimetamine

Vastused puuduvad

Email again: