PKM Hiirekesed

Hiired:
  • 100% taaskasutatud materjal
  • Eesti käsitöö
  • Ainulaadne disain
  • Disaini ja materjali valikul on abiks olnud loomad ise
  • Keskkonna- ja loomasõbralikud

Käsitöölane Hele kirjutab: 

Olen koostöös omaenda loomadega loonud parimad keskkonna- ja loomasõbralikud mänguasjad. Koer Roxy on katsetanud mänguasjade vastupidavust ning kassid Peeter ja Mia on olnud abiks materjali ja disaini valimisel. Soovin, et ka teised loomaomanikud saaksid pakkuda oma lemmikule vaid parimat ning tänu Nurrenile on see nüüd võimalik.

Nimelt sain ise loomaomanikuks saades aru, et praegu poeriiulitel pakutavad mänguasjad lähevad minu lemmikutel juba peale esimest mängimist ribadeks või siis ei paku absoluutselt huvi. Olin mures oma loomade ja keskkonna pärast ning kui aus olla, siis oli ka endal ebamugav, kui mööda kodu lendasid pidevalt suled ja niidijupid. Mänguasjade küljest tulevad plastiku tükid läksid loomadel kõhust alla ning katkiseid palle ja suletutte tuli suure koguses ära visata.

Soovides oma lemmikule, endale kui ka keskkonnale parimat, hakkasin ise kodus olevatest materjalidest mänguasju tegema. Nähes, kuidas need mu lemmikutele meeldivad ning kuidas ka meie kõige häbelikum kass Mia neid endale pessa hakkas vedama, siis otsustasin neid pakkuda ka oma pereliikmetele.

Suure keskkonna- ja loomaarmastajana teen kõik mänguasjad 100% taaskasutatud materjalidest ning disaini loomisel on mu enda loomad olnud põhiliseks abiliseks, sest just nemad on katsetamise käigus otsustanud, milline materjal ning milline kuju on kõige sobilikum.

Hiirekeste valmistamisel olen kasutanud materjale, mis on minu ja sõbranna vanaemadel hoius olnud ning mis oleksid läinud äraviskamisele. Kõrvad teevad krõbisevaks sisseõmmeldud kommipaberid.
Lisa ostukorvi
6 €3,60 €